Ajánlatkérés

2018-05-31 14:47:10

Ajánlatkérés az INTERREG V-A Románia-Magyarország 2014-2020 ROHU10 kódszámú, „Joint development of the voluntary emergency response and disaster management capacity in the eligible border area” című projekt keretében megvalósítandó projektmenedzsment feladatainak ellátására.

Tisztelt Címzett!

A Hajdú Bihar Megyei Tűzoltószövetség (Ajánlatkérő) ROHU10 azonosító számú pályázata támogatást nyert a INTERREG V-A Románia-Magyarország 2014-2020 SO5/b Improved cross-border disasters and risk című pályázati felhívás keretében.

Az Ajánlatkérő a tárgyban jelzett projekt projektmenedzsmenti feladatainak ellátására kér ajánlatot.

1. Ajánlatkérő adatai

Név: Hajdú Bihar Megyei Tűzoltószövetség

Cím: 4220 Hajdúböszörmény, Kálvin tér 17

Képviselő: Györgyfi Sándor - elnök

E-mail: fisandor1@gmail.com

2. Beszerzés tárgya

Az Ajánlatkérő támogatási kérelmet nyújtott be a INTERREG V-A Románia-Magyarország 2014-2020 SO5/b Improved cross-border disasters and risk című felhívás keretében megvalósítandó pályázati felhívásra.

A beszerzés tárgya a projektmenedzsment feladatok ellátása irányul.

Feladat meghatározás:

A projektmenedzsment feladatok az alábbi részfeladatokat tartalmazzák:

• Projekt megvalósításához kapcsolódó határidők nyomon követése

• Vállalkozók, beszállítók kiválasztásának előkészítése

• Kapcsolattartás a közreműködő szervezettel és a támogatást igénylővel

• Partneri elszámolások és Projekt partneri jelentések (időközi és záró) elkészítése

• Beszerzések lebonyolításában való közreműködés

• A közreműködő szervezet által kezdeményezett monitoring ellenőrzéseken való részvétel

• Változás bejelentők elkészítése (amennyiben szükséges)

• Támogatási szerződés módosításának előkészítése (amennyiben szükséges)

• Előleg igénylés előkészítése (amennyiben szükséges).

Az Ajánlattevő, a 2. pontban meghatározott feladatok ellátása során köteles figyelembe venni a mindenkor érvényes jogszabályokat, eljárásrendeket.

Feladat határideje:

A teljesítés időtartama a projekt kezdésétől a Projekt befejezéséig tart.

3. Alkalmassági követelmények

• Az Ajánlatadónak szakmailag megfelelő tapasztalatokkal kell rendelkeznie az ajánlattételi felhívás tárgyát képező tevékenységben, illetve a megfelelő ár-érték arányt szükséges képviselni.

• Nem lehet ajánlattevő, akivel szemben csőd-, végelszámolási vagy felszámolási eljárás, vagy egyéb, a megszüntetésre irányuló, jogszabályban meghatározott eljárás van folyamatban, illetve akinek köztartozása van.

4.  Az árajánlat tartalma

Az árajánlatot az alábbi szempontok szerint szíveskedjen megadni:

• az ajánlattevő megnevezését, címét, cégszerű aláírását/képviselő/ajánlattevő nevét

• az ajánlat tárgyának pontos megnevezését,

• az ajánlattételi felhívás tárgyához kapcsolódó szakmai tapasztalat bemutatását,

• az árajánlat érvényességét, dátumát,

• a nettó árat, ÁFA-t, bruttó árat.

5. A szolgáltatás teljesítésének igazolása

Az ajánlatkérés tárgyát képző szolgáltatás teljesítését követően teljesítésigazolás kiállítása szükséges.

6. A szerződés meghatározása

Megbízási szerződés.

7. Fizetési feltételek, az ellenszolgáltatás teljesítésének feltételei, számlázási módja

A megbízási díj a több részletben kerül kifizetésre a teljesítési igazolás alapján kiállított számla ellenében.

8. Az ajánlatok elbírálásának szempontja

Az Ajánlatkérő a legalacsonyabb összegű ajánlati árat megajánló Ajánlattevővel köt megbízási szerződést.

9. Az ajánlatok beérkezésének határideje

2018. június 5.

10. Az ajánlatok benyújtásának nyelve

Az ajánlatokat magyar nyelven kell benyújtani.

11. Az ajánlatok benyújtásának módja és helye

Kérjük, hogy az ajánlatot cégszerűen aláírva szíveskedjen postai úton megküldeni vagy személyesen benyújtani az Ajánlatkérő 1. pontban meghatározott címére.

Kelt.: Hajdúböszörmény, 2018. május 31.

.…………………………………………………

Györgyfi Sándor - elnök